We love capturing beauty & telling stories

Uwielbiamy szczere i autentyczne historie. Poznawanie ich i rejestrowanie. Przywoływanie wspomnień i wzruszanie. Wierzymy, że siła tkwi w prostocie, a najlepsze efekty specjalne stanowią prawdziwe emocje, gesty i naturalne piękno. Zawsze dążymy do tego, aby nasze filmy stanowiły kombinację estetycznych ujęć, uważnie dobranej muzyki i odpowiednio opowiedzianej historii.

Skupiamy się na tworzeniu filmów dla Par pełnych entuzjazmu, ciepła i spontaniczności. Żądnych przygód, otwartych i szalenie zakochanych. Dla tych, które chcą podzielić się swoją miłością w spersonalizowany sposób i zachować na pamiątkę własną, subtelną historię miłosną o ponadczasowej konwencji. Chcemy zapewnić Wam doświadczenie, które zawsze będzie poruszać Wasze serca. 

Nie chcemy być kolejnym usługodawcą na Waszej liście, ani byście Wy byli kolejną parą w naszym terminarzu. Chcemy dobrze poznać ludzi, którzy pojawiają się na naszej drodze – ich uczucia, przeżycia i osobowości. Ślub to efekt wielu wyjątkowych zdarzeń i życiowych niespodzianek, dlatego chcemy pokazać prawdziwe znaczenie tego dnia za pomocą niezwykłych możliwości, jakie daje film. 

and so the adventure begins...

[popup_anything id=”1585″]

[instagram-feed]