Cześć! Jesteśmy Sara i Piotrek, często mówią o nas „Rysie”. Od pięciu lat tworzymy razem filmy jako Lynx Creatives.

Kochamy podróże (te duże i całkiem małe) i to właśnie podczas naszych wypraw rozpoczęliśmy przygodę z filmowaniem. Między innymi również za to uwielbiamy naszą pracę, że daje nam poczucie wolności i możliwość odwiedzania wielu nowych miejsc. Kochamy proste, autentyczne historie o życiu i emocjach, dlatego razem połączyliśmy nasze umiejętności i spojrzenia, aby poznawać ludzi z różnych stron świata i opowiadać o ich przeżyciach. Uwielbiamy spontaniczne podróże samochodem w nieznane, naturę, koty, muzykę elektroniczną, wieczorne seanse filmowe i dobry design. Mieszkamy na magicznym Dolnym Śląsku, a dokładniej we Wrocławiu, ale pracujemy w całym kraju i za granicą, dlatego za piękną historią jesteśmy w stanie pojechać nawet na drugi koniec świata!

Nasza idea

Skupiamy się na tworzeniu filmów dla Par pełnych entuzjazmu, ciepła i spontaniczności. Żądnych przygód, otwartych i szalenie zakochanych. Dla ludzi, którzy podobnie jak my, uwielbiają niekonwencjonalne śluby i łamanie schematów. Nie chcemy być kolejnym usługodawcą na Waszej liście, ani byście Wy byli kolejną parą w naszym terminarzu. Chcemy dobrze poznać ludzi, którzy pojawiają się na naszej drodze –ich uczucia i przeżycia i tworzyć dla nich unikalne, ponadczasowe historie inspirowane ich osobowościami i autentycznymi momentami. Wierzymy, że siła tkwi w prostocie, a najlepsze efekty specjalne tworzą prawdziwe emocje, gesty i naturalne piękno.

 

 • Zaczynaliśmy planowanie ślubu z myślą, że nie chcemy filmu… a potem trafiliśmy na dzieła Lynxów i już nie było odwrotu. To nie są zwykłe reportaże – to przepięknie opowieści przepełnione niesamowitą muzyką i kadrami! A nasz film? Nie ma słów żeby opisać emocje, które w nas budzi! Oglądając go płakaliśmy zarówno my, jak i nasi znajomi – jest po prostu IDEALNY! To była najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć!

  Sandra & Przemo
 • Zawsze wiedzieliśmy, że chcielibyśmy mieć filmową pamiątkę ze ślubu, dlatego długo szukaliśmy profesjonalistów, którzy mogliby dla nas taki film stworzyć. Sara i Piotrek to był najlepszy wybór! Ten „dream-team” to artyści, którzy tworzą prawdziwie spersonalizowane dzieła sztuki! Nasz film to kompozycja estetytycznych kadrów połączonych ujmującą muzyką… Każda osoba, która go oglądała była pod wielkim wrażeniem. Polecamy wszystkim narzeczonym!

  Basia & Stasiu
 • „Dear Sara, dear Piotr, we are speachless! We watched the film twice in a row, because we cried so much we didn’t hear everything, it was so wonderful! We are really, really happy with your incredible work. You are true professionals and anyone would be lucky to have you film their wedding, because you really capture the soul of the people getting married. Thank you so, so much!”

   

  Jeanette & Christian

2020 LYNX CREATIVES | INTERNATIONAL WEDDING FILMMAKERS

2020 LYNX CREATIVES | INTERNATIONAL WEDDING FILMMAKERS