Cześć! Jesteśmy Sara i Piotrek, często mówią o nas „Rysie”. Od ośmiu lat tworzymy razem filmy jako Lynx Creatives.

Kochamy podróże (te duże i całkiem małe) i to właśnie podczas naszych wypraw rozpoczęliśmy przygodę z filmowaniem. Między innymi również za to uwielbiamy naszą pracę, że daje nam poczucie wolności i możliwość odwiedzania wielu nowych miejsc. Kochamy proste, autentyczne historie o życiu i emocjach, dlatego razem połączyliśmy nasze umiejętności i spojrzenia, aby poznawać ludzi z różnych stron świata i opowiadać o ich przeżyciach. Uwielbiamy spontaniczne podróże samochodem w nieznane, naturę, koty, muzykę elektroniczną, wieczorne seanse filmowe i dobry design. Mieszkamy na magicznym Dolnym Śląsku, a dokładniej we Wrocławiu, ale pracujemy w całym kraju i za granicą, dlatego za piękną historią jesteśmy w stanie pojechać nawet na drugi koniec świata!

Nasza idea

Skupiamy się na tworzeniu filmów dla Par pełnych entuzjazmu, ciepła i spontaniczności. Żądnych przygód, otwartych i szalenie zakochanych. Dla ludzi, którzy podobnie jak my, uwielbiają niekonwencjonalne śluby i łamanie schematów. Nie chcemy być kolejnym usługodawcą na Waszej liście, ani byście Wy byli kolejną parą w naszym terminarzu. Chcemy dobrze poznać ludzi, którzy pojawiają się na naszej drodze –ich uczucia i przeżycia i tworzyć dla nich unikalne, ponadczasowe historie inspirowane ich osobowościami i autentycznymi momentami. Wierzymy, że siła tkwi w prostocie, a najlepsze efekty specjalne tworzą prawdziwe emocje, gesty i naturalne piękno.

 

 • Zaczynaliśmy planowanie ślubu z myślą, że nie chcemy filmu… a potem trafiliśmy na dzieła Lynxów i już nie było odwrotu. To nie są zwykłe reportaże – to przepięknie opowieści przepełnione niesamowitą muzyką i kadrami! A nasz film? Nie ma słów żeby opisać emocje, które w nas budzi! Oglądając go płakaliśmy zarówno my, jak i nasi znajomi – jest po prostu IDEALNY! To była najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć!

  Sandra & Przemo
 • Zawsze wiedzieliśmy, że chcielibyśmy mieć filmową pamiątkę ze ślubu, dlatego długo szukaliśmy profesjonalistów, którzy mogliby dla nas taki film stworzyć. Sara i Piotrek to był najlepszy wybór! Ten „dream-team” to artyści, którzy tworzą prawdziwie spersonalizowane dzieła sztuki! Nasz film to kompozycja estetytycznych kadrów połączonych ujmującą muzyką… Każda osoba, która go oglądała była pod wielkim wrażeniem. Polecamy wszystkim narzeczonym!

  Basia & Stasiu
 • Współpraca z Sarą i Piotrkiem to czysta przyjemność! Pełen profesjonalizm, ogrom pasji, artystyczna wrażliwość i świetny dobór muzyki do kadrów. Dzielnie stawiali czoła naszym dzikim pomysłom- brodzili z nami po strumieniu, kręcili ujęcia w kompletnych ciemnościach i w palącym słońcu. A efekt ich pracy? Arcydzieło! Zachwycamy się, wzruszamy, śmiejemy i mamy ciarki za każdym razem kiedy oglądamy tę piękną opowieść o nas!

   

  Ania & Andrzej

2020 LYNX CREATIVES | INTERNATIONAL WEDDING FILMMAKERS

2020 LYNX CREATIVES | INTERNATIONAL WEDDING FILMMAKERS