Jak wygląda Wasza oferta? Czy można ją modyfikować?

W naszej ofercie znajdziecie propozycję, którą wypracowaliśmy na bazie naszych dotychczasowych doświadczeń. Jesteśmy jednak otwarci na Wasze sugestie i pomysły. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie na podstawie podanych przez Was informacji, dlatego tak ważne jest zapoznanie nas ze wszystkimi najważniejszymi informacjami. Skontaktujcie się z nami przez formularz na naszej stronie, abyśmy mogli lepiej się poznać, przesłać broszurę i sprawdzić czy jesteśmy dla Was najlepszym wyborem 🙂

Jaki jest Wasz styl pracy?

Zależy nam przede wszystkim na stworzeniu naturalnych i intymnych ujęć, tak, aby w autentyczny sposób zarejestrować Waszą historię, atmosferę tego dnia, emocje, śmiech, łzy i gesty w stosunku do najbliższych. Czasem prosimy Pary o małą współpracę z kamerą, np. podczas przygotowań lub ujęć plenerowych, udzielając przy tym kilku wskazówek, które pomagają nam złapać naturalne pozy i interakcje, jednak przez zdecydowaną większość czasu chcemy pozostać obserwatorami wydarzenia. Każda nasza ingerencja jest przemyślana i służy temu, aby stworzyć film, który pozwoli wielokrotnie przeżywać prawdziwe emocje tego dnia. Zawsze pracujemy we dwójkę, co pozwala nam stworzyć różnorodne ujęcia z wielu perspektyw i dzięki czemu mamy pewność, że złapiemy wszystkie najważniejsze momenty.

Widzimy, że w Waszych filmach są kwestie mówione, czy to konieczne?

Cieszymy się, że zwróciliście na to uwagę – słowa, które padają tego dnia, czy to w postaci własnych przysiąg, listów, wyznań lub przemów Waszych bliskich, są dla nas szczególnie istotne do stworzenia spersonalizowanego filmu. To, co powoduje, że film jest prawdziwie wyjątkowy to Wy i Wasza historia – Wasza więź, emocje, to jak się poznaliście i co wspólnie przeżyliście. W odróżnieniu od sali, sukni, czy piosenki na pierwszy taniec to jedyny, niepowtarzalny element dla każdej Pary, który Was wyróżnia. Wierzymy w to, że wykorzystanie w filmie dźwięku oryginalnego przenosi go na wyższy poziom, zapewniając niezapomniane doświadczenie i sprawia, że będziecie doceniać go z każdym rokiem coraz mocniej.

Czy możemy wybrać muzykę do naszego filmu?

Muzyka to jeden z najważniejszych elementów w filmie, który odpowiednio dobrany buduje emocje i spaja historię w całość. Podchodzimy do selekcji używanych piosenek bardzo uważnie i z wielką pasją, traktując film jako całościowy utwór audiowizualny, dlatego tak ważne jest dla nas zaufanie Par w kwestii wyboru piosenek. Muzyka w naszych filmach wiąże się z całym procesem budowania ścieżki dźwiękowej przy pomocy licencjonowanych utworów i instrumentali, które pozyskujemy na specjalnych stronach. Jest dla nas istotne, aby idealnie pasowała ona do wydarzeń i emocji, które wylewają się z ekranu, dlatego musimy wybierać ją samodzielnie jako osoby, które tworzą wizję Waszego filmu. Zawsze staramy się wcześniej poznać Wasze gusta muzyczne, a jeśli macie specjalne życzenia lub jesteście muzykami to z chęcią porozmawiamy o możliwych opcjach.

Czy podróżujecie i wykonujecie filmy za granicą?

Oczywiście! Filmujemy w całej Polsce i za granicą, dlatego jesteśmy otwarci na różne ciekawe i spontaniczne pomysły związane z Waszym ślubem lub plenerem. Jako, że cenimy sobie mobilność i sami nie wyobrażamy sobie ruszyć w jakąkolwiek podróż bez kamery to dobraliśmy nasz sprzęt tak, aby był minimalistyczny i łatwy w transporcie.

Czy posiadacie drona?

Mamy drona zawsze przy sobie i nie doliczamy dodatkowo jego użycia. Niestety nigdy nie możemy mieć pewności czy będziemy w stanie wykonać nim ujęcia, ponieważ wszystko zależy od lokacji, pogody i możliwości czasowych, jednak podejmujemy się tego zawsze, kiedy są spełnione odpowiednie warunki i wiemy, ze wykonanie takich ujęć wpłynie pozytywnie na Waszą historię.

Czy zajmujecie się też fotografią?

Uwielbiamy fotografię, jednak to film jest tym, w czym najlepiej się czujemy i czemu zdecydowaliśmy się w pełni poświęcić 🙂 W naszej ofercie znajdziecie jednak propozycję fotograficzną, którą stworzyliśmy we współpracy z zaufaną i super utalentowaną fotografką. Jeśli będziecie poszukiwać czegoś innego to z przyjemnością polecimy Wam również innych fotografów, z którymi lubimy pracować i którzy tworzą piękne zdjęcia o podobnej do naszych prac estetyce.

Jak wygląda rezerwacja terminu?

Kiedy już upewnicie się, że jesteśmy dla Was najlepszym wyborem podpiszemy umowę i podamy Wam dane niezbędne do jej finalizacji. Rezerwacja terminu odbywa się po wpłacie 25%-owego zadatku. Do tego czasu nie odmawiamy innym Parom przedstawienia oferty.

2020 LYNX CREATIVES | INTERNATIONAL WEDDING FILMMAKERS

2020 LYNX CREATIVES | INTERNATIONAL WEDDING FILMMAKERS