Plenerowy ślub Eweliny & Maćka | Pałac Zdunowo

Ewela i Maciej to taka nasza para idealna. Absolutnie naturalni, pozytywni, ze świetnym wyczuciem smaku, a do tego spontaniczni i (jak to napisała już Paulina) z sercami ogromnymi tak, że ciepła i miłości nie zabrakłoby dla całego świata. Kiedy spotkaliśmy się rano przed przygotowaniami i zobaczyliśmy ich uśmiechnięte, podekscytowane, a przy tym wychillowane twarze to wiedzieliśmy, że to będzie naprawdę dobry dzień! Myślimy, że absolutnie nic nie byłoby w stanie odebrać im tej radości (włącznie z załamaniem pogody i burzą, które zaskoczyły nas tego dnia dwukrotnie!).

Wesele Pałac Zdunowo

Wesele w Pałacu Zdunowo to idealna propozycja dla Par, które marzą o eleganckim przyjęciu w otoczeniu natury. Pałac z początku XX wieku położony jest po środku pięknego, zabytkowego parku pełnego zieleni i wysokich, wiekowych drzew. Sam budynek skrywa w sobie przestrzenie z duszą i cudownym światłem (a światło to coś, co analizujemy wszędzie, gdzie tylko się pojawiamy!). Wesele w Pałacu Zdunowo to również możliwość zorganizowania przyjęcia lub samej zabawy w namiocie rozstawionym w ogrodzie, co jest świetnym rozwiązaniem na letnie przyjęcia!

Ślub plenerowy w ogrodzie

Ewelina i Maciek marzyli o eleganckiej, ale przy tym luźnej ceremonii pełnej swobody i uważamy, że nie mogli zaplanować tego lepiej, niż organizując ją w plenerze Pałacu Zdunowo. Zdarza się mówić o ślubach jak z Pinteresta i tam jest to zdecydowanie możliwe żeby Wasza uroczystość wyglądała niezwykle fotogenicznie. Miejsce pomiędzy dwoma zabytkowymi dębami to niezwykłe tło dla ceremonii zaślubin. Cywilny ślub plenerowy daje także swobodę aranżacji całego wydarzenia – Ewela z Maćkiem wzbogacili ją o skrzypce i Prosecco rozdawane gościom tuż przed ceremonią. Pamiętajcie, że swój ślub cywilny możecie także urozmaicić o własne przysięgi (tak, tak! Jest to możliwe nie tylko podczas ślubu humanistycznego, ale również cywilnego i kościelnego!).

Koncertowa zabawa z Terytoria Cover Band

Jesteśmy przekonani, że nigdy nie zapomnimy imprezy na przyjęciu Eweliny i Maćka – to była prawdziwa petarda!!! Wesele w Pałacu Zdunowo ożyło dzięki niesamowitym Terytoria Cover Band! Uważamy, że jest to niezwykle trudne, aby trafić na zespół idealny, ale wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że to nasze odkrycie sezonu 2020 i że sami, bez dwóch zdań, zdecydowalibyśmy się na nich organizując własne wesele. Niesamowita energia, mocne wokale, super brzmienie instrumentów, nagłośnienie i bardzo profesjonalne oświetlenie, dzięki któremu my jako filmowcy i Paulina jako fotograf czuliśmy się jak w niebie! Goście byli zachwyceni, a w pewnym momencie zabawa przeistoczyła się w prawdziwy koncert – wszyscy odwrócili się w stronę zespołu, nagrywając filmy na Instagram głośno śpiewając „Sex on Fire” czy „I Love Rock 'n’ Roll”. No czyste szaleństwo!

Plener ślubny o wschodzie słońca

Zwieńczeniem naszej przygody z Ewelą i Maćkiem był plener, na który udało nam się umówić na początku listopada. Bardzo się cieszymy za każdym razem, kiedy chcecie świadomie zdecydować się na dodatkowy dzień nagrań i stworzyć magię, bo inaczej nie umiemy określić tego, co działo się tego poranka. Tak, tak, zdecydowaliśmy się na ujęcia o wschodzie słońca w okolicach Gór Izerskich – wstaliśmy o 4 nad ranem i był to też pierwszy raz w tym roku, kiedy musieliśmy skrobać szyby w samochodzie wyjeżdżając spod naszej agroturystyki! Tu wielkie chapeau bas dla Eweliny, która pomimo mroźnej pogody stanowczo zadecydowała o wskoczeniu ponownie w swoją lekką, cudowną suknię od Agaty Wojtkiewicz (zapoczątkowując chyba tym samym sezon modnego obenie hartowania organizmu i morsowania :D). Spójrzcie na pierwsze sekundy filmu i powiedzcie, czy nie było warto?! Plener ślubny o wschodzie słońca to jedyna szansa na złapanie tak magicznego światła, mgły nad jeziorem i niezapomnianego klimatu.

LokalizacjaPałac Zdunowo,
FotografiaPaulina Pietraszkiewicz
DJ/ZespółTerytoria Cover Band
FlorystykaStudio Florystyki Amelia
Make-upKamila Sałajczyk
SukniaAgata Wojtkiewicz
BiżuteriaNovia Blanca
GarniturZack Roman
Buty MłodejEva Minge

2020 LYNX CREATIVES | INTERNATIONAL WEDDING FILMMAKERS

2020 LYNX CREATIVES | INTERNATIONAL WEDDING FILMMAKERS