URBAN WEDDING OF NICOLE & ERSIN AT KAOS BERLIN

Berlin calling!

Nicole i Ersin pobrali się w sercu stolicy Niemiec i wszystko, czego doświadczyliśmy na ich ślubie było niedoskonale doskonałe – luz, uśmiech i klimat slow pomimo drobnych problemów, industrialna i surowa przestrzeń starego magazynu nad samą Szprewą udekorowana w elegancką mieszankę czerni, złota i burgundu. Do tego miks kultur, berlińskie lato, przejażdżka Oldtimer Busem i impreza pod dyskotekową kulą. Przede wszystkim jednak byli Oni i ich bliscy, którzy w dowód przyjaźni wygłosili tego dnia piękne i wzruszające przemowy.

Wesele w stylu industrialnym

KAOS Berlin to dawna fabryka kajaków, a obecnie klimatyczne miejsce spotkań berlińskich działaczy i artystów. Ogromna, poprzemysłowa przestrzeń z jasną, nieotynkowaną cegłą i dużymi, loftowymi oknami daje niesamowite możliwości do kreatywnych działań, w tym przypadku do organizacji alternatywnego przyjęcia. Za dekoracje i wszystkie ślubne detale odpowiedzialne były zdolne dziewczyny z Nie Panikuj i zrobiły to po mistrzowsku! Złote cekiny, burgundowe kwiaty, świeże owoce, a dla kontrastu czerń oraz blask świec ustawionych w butelkach prezentowały się przepięknie w surowych ścianach fabryki. Zobaczcie sami!

Film ślubny w Niemczech

Za piękną historią pojedziemy nawet na koniec świata, dlatego jeśli czujecie, że to właśnie my powinniśmy celebrować z Wami ten dzień to kilometry do pokonania nie mają dla nas znaczenia! Uwielbiamy Berlin i luźną atmosferę międzynarodowych przyjęć. Koniecznie obejrzyjcie film z polsko-niemieckiego ślubu w klimatycznym pałacu: The Wedding of Joanna & Paul at Schloss Wartin.

LokalizacjaKAOS Berlin
FotografiaKasia & Tomek
DJ/ZespółMaciej Łagodziński
DekoracjeNie Panikuj
SukniaAnna Kara

2020 LYNX CREATIVES | INTERNATIONAL WEDDING FILMMAKERS

2020 LYNX CREATIVES | INTERNATIONAL WEDDING FILMMAKERS