Poznaj nas

Jesteśmy Sara i Piotrek. Często mówią o nas „Rysie”. Razem tworzymy filmy jako Lynx Creatives.

Kochamy podróże (te duże i małe) i to właśnie podczas naszych wypraw rozpoczęliśmy przygodę z filmowaniem. Między innymi również za to uwielbiamy naszą pracę, że łączy się ona z ciągłym planowaniem i możliwością odwiedzania wielu nowych miejsc. Lubimy poznawać ciekawych ludzi i słuchać ich historii, dlatego odnaleźliśmy wspólną pasję w filmowaniu ślubów. To stąd stale czerpiemy inspirację, motywację i nowe doświadczenia. Fakt, że ludzie chcą zapamiętać jeden z najważniejszych dni w swoim życiu i spojrzeć na własne emocje naszymi oczami jest dla nas niesamowitym wyróżnieniem, a radość, którą z tego czerpiemy daje nam masę satysfakcji. Wierzymy, że połączenie miłości przed i za obiektywem przynosi najpiękniejsze rezultaty, dlatego pielęgnujemy to, czym się zajmujemy i stale się rozwijamy.

Jeszcze trzy lata temu nie przypuścilibyśmy, że będziemy filmowcami ślubnymi. Sara od dziecka lubiła tworzyć, a wrażliwość na obrazy, kolory oraz dźwięki sprawiły, że w filmie odnalazła swój język. Kochamy proste historie o życiu i emocjach, dlatego razem połączyliśmy nasze umiejętności i spojrzenia, aby poznawać ludzi i opowiadać o ich przeżyciach. Szukamy światła oraz piękna w detalach, a muzyka to nasza wieeelka inspiracja, dlatego spędzamy długie wieczory na szukaniu nowych artystów i rozbudowywaniu indywidualnych ścieżek dźwiękowych do Waszych filmów.

Uwielbiamy spontaniczne podróże samochodem w nieznane, długie wędrówki, naturę, koty, wieczorne seanse filmowe i dobry design. Mieszkamy na magicznym Dolnym Śląsku, a dokładniej we Wrocławiu, ale pracujemy w całym kraju i za granicą, dlatego za piękną historią jesteśmy w stanie pojechać nawet na drugi koniec świata! Cieszymy się, że na nas trafiliście – napiszcie do nas i stwórzmy razem coś wyjątkowego!

– LYNX CREATIVES

hello!

Sara

Founder / Storyteller

Piotr

Studio Manager / 2nd Filmmaker